Sortownie i przechowalnie

Sortownie i przechowalnie owoców i warzyw to bardzo praktyczne konstrukcje, które od lat z powodzeniem realizujemy dla gospodarstwach rolnych o różnym profilu produkcji takich jak: gospodarstw sadowniczych, zakładów przetwórstwa owocowego, czy grup producentów.

Oferujemy możliwość budowy sortowni i przechowalni. Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych sortowni i przechowalni. Zajmujemy się ich wytwarzaniem i montażem. Wznoszone przez firmę Met-Bud konstrukcje stalowe sortowni są wytrzymałe i solidne.
Sortownie i przechowalnie owoców i warzyw to bardzo praktyczne konstrukcje stalowe, które od lat z powodzeniem realizujemy dla gospodarstwach rolnych o różnym profilu produkcji takich jak: gospodarstw sadowniczych, zakładów przetwórstwa owocowego, czy grup producentów. Wykonywanie konstrukcji stalowych sortowni odbywa się z zachowaniem wszelkich norm jakości i wytrzymałości. Dzięki temu są one odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Wytwarzanie sortowni z wykorzystaniem konstrukcji stalowych daje nam możliwość dopasowania ich powierzchni i kubatury do indywidualnych wymagań naszych klientów.