Obiekty inwentarskie

Oferujemy Państwu nowoczesne hale dla rolnictwa, które mogą być przystosowane do wykonywania różnego rodzaju zadań rolniczych, takich jak chów bydła, trzody chlewnej czy drobiu. W naszych realizacjach łączymy stalową konstrukcję z blachą trapezową lub płytą warstwową według potrzeb Inwestora. Takie rozwiązania pozwalają uzyskać wysoką trwałość oraz jakość ocieplenia z wyjątkową łatwością w utrzymaniu czystości i higieny w budynku. Wszystkie elementy naszych projektów sprawiają, że hodowla zwierząt staje się dużo łatwiejsza i wymagająca mniejszych nakładów.

obiekty-inwentarskie-metbud1
obiekty-inwentarskie-metbud2

Oferujemy Państwu nowoczesne budynki inwentarskie, w skład których wchodzą hale dla rolnictwa, które możemy przystosować do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Budowa budynków inwentarskich i ich montaż odbywa się pod kątem różnego rodzaju zadań rolniczych, jakie mają być w nich wykonywane. Do zadań tych zalicza się:

  • chów bydła,
  • chów trzody chlewnej,
  • chów drobiu.

Jako producent konstrukcji stalowej budynków inwentarskich możemy łączyć stalową konstrukcję z blachą trapezową lub płytą warstwową według potrzeb naszych inwestorów. Zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji stalowej budynków inwentarskich, która pozwoli uzyskać wysoką trwałość oraz jakość ocieplenia, a jednocześnie będzie łatwa w utrzymaniu w czystości i higienie. Wszystkie elementy produkowanych budynków inwentarskich sprawiają, że hodowla zwierząt staje się znacznie łatwiejsza i wymagająca mniejszych nakładów środków.

obiekty-inwentarskie-metbud3